AÇILIŞA ÖZEL TÜM HERKESE "5'li QR VERİ DEĞİŞTİRME KARTI" HEDİYE!

1. Kullanım Şartları:

Qrdukkan.com tescilli bir markadır. www.qrdukkan.com (Qrdukkan.com) internet sitesinde bulunan tüm resim, yazı ve grafikler, görsel ve fonksiyonel içeriklerin her hakkı saklı ve QR Dükkan’a aittir. Site içeriğinde bulunan metin, grafik, fotoğraf ve diğer öğeler hiçbir şekilde çoğaltılamaz, kopyalanamaz ve kullanılamaz. Lütfen daha fazla bilgi için Kullanıcı Sözleşmesi’ni inceleyiniz. Sorularınız için info@qrdukkan.com adresine e-posta yollayabilirsiniz.

2. Gizlilik Politikası:

Qrdukkan.com, müşterilerinin sisteme üye olmak için verdikleri bilgilerin doğru olduğunu kabul eder ve hiçbir koşul altında herhangi bir üçüncü; taraf ile bu bilgileri paylaşmaz.

3. Güvenlik Bilgisi:

Qrdukkan.com internet sitesi veri tabanlarında bulunan ve Qrdukkan.com üyelerine ait gizlilik arz eden tüm bilgiler, 128 bit SSL güvenlik sistemi kullanılarak şifreli bir şekilde sisteme kaydedilmekte ve saklanmaktadır. Qrdukkan.com internet sitesi, kullanıcıların kredi kartı bilgilerine kesinlikle erişmemekte, ve bu bilgileri hiçbir koşul altında kaydetmemektedir. Qrdukkan.com üyelerinin satın alma işlemi sırasında vermeleri gereken kredi kartı bilgileri, www.qrdukkan.com internet sitesiyle hiçbir teknik bağlantısı olmadan, doğrudan PayTR Sanal Pos sistemine iletilmektedir. Gizlilik arz eden kredi kartı bilgilerinin korunması işlemi, PayTR tarafından, uluslararası standartlara uygun olarak üstlenilmektedir.

4. Sipariş İptal Politikası:

“ALICI KULLANICILAR” ın kendilerine özel tasarladıkları ürünlerin bulunduğu siparişleri, ürünlerin “ŞİRKET” tarafından üretimi yapılmadan önce iptal etme hakkına sahiptirler. İptal işlemini, info@qrdukkan.com adresine, konu başlığında “Sipariş Numarası ve İptal Talebi”ibarelerinin bulunduğu bir e-posta göndererek, veya 0 (542) 171 48 55 numaralı telefonu arayarak gerçekleştirilebilirler.

5. Ürün İade Politikası:

Müşterilerimiz, satın aldıkları ürünleri kişiye özel tasarlandığından ötürü iade alınmamaktadır.

Tişört kişiye özel olarak üretildiğinden ötürü iade ve değişim olmamaktadır. Bu husustan dolayı müşteri tişörtü satın alırken beden ölçülerini ve bilgileri doğru girdiğini taahhüt eder.

Satın alınan ürünlerin herhangi bir defo, yanlış basım veya işlevsel bozukluk içermesi durumundaysa, müşterilerimiz ürün veya ürünleri 15 iş günü içerisinde iade edebilirler.

İade işlemi için Kullanıcı Sözleşmesi’nin incelenmesi, ve iade işleminde sorun olmaması için gerekli şartların tümünün yerine getirilmesi gerekmektedir.

6. İletişim:

QR Dükkan.
Telefon:
0 (542) 171 48 55
Adres:
İstiklal mah. Ferit Celal Güven cad. no:18 Seyhan/ADANA
E-posta:
info@qrdukkan.com